1000W Single Output DC-DC Converter SD-1000L/SD-1000H 12V 24V 48V(SD-1000H-24)
HQHSGCGVA
  • Order within 21 hours and 52 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Safety and Stability: Integrated multi-level protection circuits ensure long-term reliability
  • Output Stability: Delivers stable output voltage and current with precise regulation capability
Model Number : SD-1000
Shipping and Returns
HQHSGCGVA.
1000W Single Output DC-DC Converter SD-1000L/SD-1000H 12V...