1000W 19~72V Input SD-1000L-24 48VDC to 24VDC DC to Converter 1Pcs
PMRKUGGQ
  • Order within 17 hours and 15 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Isolation Transformers
  • Input Voltage : 19 ~ 72VDC
  • Output Current : 0~40A
  • Output Voltage : 24V
Shipping and Returns
PMRKUGGQ.
1000W 19~72V Input SD-1000L-24 48VDC to 24VDC DC to Conve...