100% sRGB P140ZKA-BZ1 14 inch 2160x1440 Matrix LCD Screen for realme Book Slim Non-Touch 30Pins 60Hz
AIVILAND
  • Order within 11 hours and 59 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size: 14.0 inch Resolution:2160x1440 Condition: NEW
  • Part number:P140ZKA-BZ1,We will send compatible model based on inventory
  • Warranty: 3 Months Packing Include: LCD Screen
100% sRGB P140ZKA-BZ1 14 inch 2160x1440 Matrix LCD Screen for realme Book Slim Non-Touch 30Pins 60Hz Screen Size:14.0 inchCompatible Brand : For Laptop Compatible Model:P140ZKA-BZ1Max. Resolution:2160x1440Warranty:3 MonthsPacking Include:LCD Screen
Shipping and Returns
AIVILAND.
100% sRGB P140ZKA-BZ1 14 inch 2160x1440 Matrix LCD Screen...