100% sRGB NV161FHM-NY3 NV161FHM-NY1 N161HMA-GAK N161HCA-GA1 EDP 40Pins 144Hz LCD Screen Replacement FHD 19201080
AIVILAND
  • Order within 7 hours and 55 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size: 16.1 inch Resolution:19201080 Condition: NEW
  • Compatible Model:NV161FHM-NY3 NV161FHM-NY1 N161HMA-GAK N161HCA-GA1
  • Warranty: 3 Months Packing Include: LCD Screen
Screen Size:16.1 inch
Compatible Brand : For Laptop
Max. Resolution:19201080
Warranty:3 Months
Packing Include:LCD Screen
Shipping and Returns
AIVILAND.
100% sRGB NV161FHM-NY3 NV161FHM-NY1 N161HMA-GAK N161HCA-G...