100% sRGB NV140WUM-T05 V3.0 LCD LED Screen Touch Panel 1920x1200 Display New 40Pins 60Hz Replacement
AIVILAND
  • Order within 18 hours and 6 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size: 14.0 inch Resolution: 1920x1200 Condition: NEW
  • Warranty: 3 Months Packing Include: LCD Screen
Shipping and Returns
AIVILAND.
100% sRGB NV140WUM-T05 V3.0 LCD LED Screen Touch Panel 19...