100% sRGB NV140FHM-N4P LM140LF5L 01 LQ140M1JW62 14.0 LCD LED Screen Panel New Replacement FHD 19201080 30Pins 60Hz
AIVILAND
  • Order within 3 hours and 39 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size: 14.0 inch Resolution: 19201080 Condition: NEW
  • Warranty: 3 Months Packing Include: LCD Screen
Screen Size:14.0 inch
Compatible Brand : For Laptop
Compatible Model:NV140FHM-N4P LM140LF5L 01 LQ140M1JW62
Max. Resolution:19201080
Warranty:3 Months
Packing Include:LCD Screen
Shipping and Returns
AIVILAND.
100% sRGB NV140FHM-N4P LM140LF5L 01 LQ140M1JW62 14.0 LCD ...