100% sRGB NV133WUM-N64 1920X1200 100% sRGB 400nits LCD Screen Display Panel Replacement 60Hz 30Pins
AIVILAND
  • Order within 19 hours and 28 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size: 13.3 inch Resolution: 19201200 Condition: NEW
  • Warranty: 3 Months Packing Include: LCD Screen
Compatible Brand :For Laptop
Compatible Model:NV133WUM-N64
Max. Resolution:19201200
Warranty:3 Months
Packing Include:LCD Screen
Shipping and Returns
AIVILAND.
100% sRGB NV133WUM-N64 1920X1200 100% sRGB 400nits LCD Sc...