100% sRGB NV133WUM-N62 13.3 inch 30pins Matrix Panel Laptop LCD Screen 19201200 New Replacement 60Hz
AIVILAND
  • Order within 7 hours and 38 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size: 13.3 inch Resolution:19201200 Condition: NEW
  • Part Number:NV133WUM-N62,We will send compatible model based on inventory.
  • Warranty: 3 Months
Screen Size:13.3 inch
Compatible Brand : For Laptop
Compatible Model:NV133WUM-N62
Max. Resolution:19201200
Warranty:3 Months
Packing Include:LCD Screen
Shipping and Returns
AIVILAND.
100% sRGB NV133WUM-N62 13.3 inch 30pins Matrix Panel Lapt...