100% sRGB N140JCN-GS9 Fit R140NW4D R0 40Pins 1920x1080 LCD Touch Screen IPS Display Panel 60Hz
AIVILAND
  • Order within 7 hours and 57 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size: 14.0 inch Resolution:19201080 Condition: NEW
  • Part number:N140JCN-GS9 Fit R140NW4D R0,We will send compatible model based on inventory
  • Warranty: 3 Months Packing Include: LCD Screen
Screen Size:14.0 inch
Compatible Brand : For Laptop
Compatible Model:N140JCN-GS9 Fit R140NW4D R0
Max. Resolution:19201080
Warranty:3 Months
Packing Include:LCD Screen
Shipping and Returns
AIVILAND.
100% sRGB N140JCN-GS9 Fit R140NW4D R0 40Pins 1920x1080 LC...