100% sRGB N140GLE-GE1 Rev C1 25601600 14.0 inch IPS LCD Screen Display Panel 90Hz 40 Pins New Replacement
AIVILAND
  • Order within 7 hours and 58 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size: 14.0 inch Resolution: 25601600 Condition: NEW
  • Warranty: 3 Months Packing Include: LCD Screen
Screen Size:14.0 inch
Compatible Brand : For Laptop
Compatible Model:N140GLE-GE1 Rev C1
Max. Resolution:25601600
Warranty:3 Months
Packing Include:LCD Screen
Shipping and Returns
AIVILAND.
100% sRGB N140GLE-GE1 Rev C1 25601600 14.0 inch IPS LCD S...