100% sRGB LQ140M1JW49 14.0 inch Laptop LCD Screen Replacement Panel Display 1920 * 1080 EDP 40Pins 144Hz
AIVILAND
  • Order within 3 hours and 52 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size: 14.0 inch Resolution:1920*1080 Condition: NEW
  • Compatible Model:LQ140M1JW49
  • Warranty: 3 Months Packing Include: LCD Screen
Screen Size:14.0 inch
Compatible Brand : For Laptop
Compatible Model:LQ140M1JW49
Max. Resolution:1920*1080
Warranty:3 Months
Packing Include:LCD Screen
Shipping and Returns
AIVILAND.
100% sRGB LQ140M1JW49 14.0 inch Laptop LCD Screen Replace...