100% sRGB B173HAN05.1 Laptop LED LCD Screen Replacement 17.3" FHD 19201080 300Hz 40Pins Narrow Panel
AIVILAND
  • Order within 15 hours and 33 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size: 17.3 inch Resolution:1920x1080 Condition: NEW
  • Part number:B173HAN05.1,We will send compatible model based on inventory
  • Warranty: 3 Months Packing Include: LCD Screen
Screen Size:17.3 inch
Compatible Brand : For Laptop
Compatible Model:B173HAN05.1
Max. Resolution:1920x1080
Warranty:3 Months
Packing Include:LCD Screen
Shipping and Returns
AIVILAND.
100% sRGB B173HAN05.1 Laptop LED LCD Screen Replacement 1...