100% RGB LP140UD1-SPD3 LP140UD1 SPD3 14.0 inch 4K UHD IPS Laptop LCD Screen Replacement 3840 * 2160 40Pins 60Hz
AIVILAND
  • Order within 12 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size: 14.0 inch Resolution:3840*2160 Condition: NEW
  • Part number:LP140UD1-SPD3 LP140UD1 SPD3 ,We will send compatible model based on inventory
  • Warranty: 3 Months Packing Include: LCD Screen
100% RGB LP140UD1-SPD3 LP140UD1 SPD3 14.0 inch 4K UHD IPS Laptop LCD Screen Replacement 3840*2160 40Pins 60HzScreen Size:14.0 inchCompatible Brand : For Laptop Compatible Model:LP140UD1-SPD3 LP140UD1 SPD3 Max. Resolution:3840*2160Warranty:3 MonthsPacking Include:LCD Screen
Shipping and Returns
AIVILAND.
100% RGB LP140UD1-SPD3 LP140UD1 SPD3 14.0 inch 4K UHD IPS...