100% RGB B173ZAN06.4 17.3 inch IPS Laptop LCD Screen Replacement UHD 3840x2160 120Hz 40Pins Matrix Display Panel 500 cd/m
AIVILAND
  • Order within 17 hours and 30 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size: 17.3 inch Resolution: 3840x2160 Condition: NEW
  • Warranty: 3 Months Packing Include: LCD Screen
100% RGB B173ZAN06.4 17.3 inch IPS Laptop LCD Screen Replacement UHD 3840x2160 120Hz 40Pins Matrix Display Panel 500 cd/m Screen Size:17.3 inchCompatible Brand : For LaptopCompatible Model:B173ZAN06.4Max. Resolution:38402160Warranty:3 MonthsPacking Include:LCD Screen
Shipping and Returns
AIVILAND.
100% RGB B173ZAN06.4 17.3 inch IPS Laptop LCD Screen Repl...