100 Pcs XH2501 Series Socket 1 * 2P2.5mm Curved Needle Wire-to-Board/Wire-to-Wire Connector Horizontal Plug, P=2.5mm XH Connector Male pin 0.098" 2.50mm Brass W-2501R02P-N000
DIYMIFUNS
  • Order within 11 hours and 57 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns