100% Original 19V 7.9A 150W ADP-150TB B ADP-150NBB Laptop Power Cable Adapters Compatible for Asus G55 G55VW G55VW-DS71 G55-ES71 ADP-150NB D ac Adapter with Power Cord
JHZL
  • Order within 3 hours and 28 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input: 100 to 240V AC,1.0-0.6A, 50 to 60Hz (worldwide use)
  • output:19V 7.9A 150W
  • DC Plug: 5.5x2.5mm