10" Foam Speaker Repair Kit OD: 9.625", Roll OD: 8.625", Cone: 7.625", ID: 7.125", FSK-10JL-1 (Single)
SIMPLY SPEAKERS
  • Order within 8 hours and 56 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Fits:10" frame speakers with 7.625" (194 mm) cone diameter
Shipping and Returns
Simply Speakers.
10" Foam Speaker Repair Kit OD: 9.625", Roll OD: 8.625", ...