09238RG-24P-GUD-1, DC Axial Fan, 92x92x38mm, 24VDC 0.92A, 141CFM, 22.08W, 61dBA, 1.04" H2O, Tach/PWM, 4wire
NMB TECHNOLOGIES
  • Order within 3 hours and 41 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • DC Axial Fan, 24 V, Square, 92 mm, 38 mm, Ball Bearing, 141 CFM This listing is for Pack of 180
Shipping and Returns
NMB TECHNOLOGIES.
09238RG-24P-GUD-1, DC Axial Fan, 92x92x38mm, 24VDC 0.92A,...