09238KA-24Q-FA Fan for DC24V 0.70A Inverter Cooling Fan
JASON ARES
  • Order within 19 hours and 50 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Model:09238KA-24Q-FA
  • Size: 929238mm
  • Voltage: 24V ,Current: 0.70A
  • Fan Shipping Place: China
Model:09238KA-24Q-FA
Size: 929238mm
Voltage: DC24V
Current: 0.70A
Shipping and Returns
Jason Ares.