09232JS-12M-BT 12V 0.16A 9240 3-Wire Refrigerator Cooling Fan 92X92X40mm
LAWRENCE.BROWN
  • Order within 20 hours and 36 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Model: 09232JS-12M-BT
  • Voltage: 12V
  • Current: 0.16A
  • Size:92X92X40mm
Model: 09232JS-12M-BT
Size: 92X92X40MM
Voltage: DC12V
Current: 0.3A
Shipping and Returns
Lawrence.Brown.
09232JS-12M-BT 12V 0.16A 9240 3-Wire Refrigerator Cooling...