09232JS-12K-BT 9.2cm DC12V 0.08A 3pin Cooling Fan for Refrigerator Motor
MPINGRTH
  • Order within 15 hours and 19 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input voltage : DC 12V,Input current : 0.08A.
  • Part Number: 09232JS-12K-BT
  • Size specification:90mm(90)
  • Fan Speed:0 - 0rpm Power Interface:3PIN Noise:23dBA Lines:3 LINES
  • Fan Life:50000 hrs Blade Quantity:3 Bearing:Fluid Bearing Air Volume:20
Shipping and Returns
MPINGRTH.
09232JS-12K-BT 9.2cm DC12V 0.08A 3pin Cooling Fan for Ref...