09225SS-12K-FA 12V Cooling Fan 09225SS-12K-FA 0.12A 9CM Refrigerator Fan
JAOM CONG
  • Order within 19 hours and 27 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Model: 09225SS-12K-FA
  • Size: 929225mm
  • Voltage: 12V Current:0.12A
  • Service: If you have any questions or doubts, you can inquire by email
Shipping and Returns
JAOM CONG.
09225SS-12K-FA 12V Cooling Fan 09225SS-12K-FA 0.12A 9CM R...