09225SA-12Q-AU Fan 12V 0.34A 9CM Industrial Computer Fan
JOHNSON STEY
  • Order within 20 hours and 3 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Model: 09225SA-12Q-AU
  • Size:929225mm
  • Voltage: 12V
  • Current: 0.34A
Model: 09225SA-12Q-AU
Size:929225mm
Voltage: 12V
Current: 0.34A
Shipping and Returns
Johnson Stey.