08038RA-12R-EU 8cm 8038 12V 2.15A 4 line Waterproof Large air Volume Server Cooling Fan
MPINGRTH
  • Order within 18 hours and 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Rated voltage: 12V DC,Rated current:2.15A
  • Model number: 08038RA-12R-EU
  • Appearance dimension: 80*80*38mm
  • Fan Speed Control:No RPM Fan Life:100000 hrs Power Interface:4PIN Bearing:Two Ball Bearing
  • Air Volume:64.19 CFM Noise:48dba Lines:4 LINES
Shipping and Returns
MPINGRTH.
08038RA-12R-EU 8cm 8038 12V 2.15A 4 line Waterproof Large...