08038DA-12T-E6-EF, DC Fans Axial Fan, 80x80x38mm, 12VDC, 137.7CFM, 61.2W, 76.5dBA, 5.48" H2O, Tach/PWM
DIRECTNINE BASICS
  • Order within 8 hours and 55 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • DC Fans
DC Fans Axial Fan, 80x80x38mm, 12VDC, 137.7CFM, 61.2W, 76.5dBA, 5.48"H2O, Tach/PWM
Shipping and Returns
DirectNine Basics.
08038DA-12T-E6-EF, DC Fans Axial Fan, 80x80x38mm, 12VDC, ...