08025SS-24N-AL 24V 3-Wire Inverter Fan, 8025 8CM 0.12A Double Ball Bearing Fan
MPINGRTH
  • Order within 8 hours and 55 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Operating voltage: DC24V,Current rating: 0.12A.
  • Product model number: 08025SS-24N-AL
  • External dimension: 80*80*25mm(8025)
  • Number of revolutions: 2800 rpm
Shipping and Returns
MPINGRTH.
08025SS-24N-AL 24V 3-Wire Inverter Fan, 8025 8CM 0.12A Do...