08025SS-24N-AL 24V 0.12A 2.88W 2900RPM 30CFM 80X80X25MM 3-Wire Cooling Fan
08025SS-24N-AL
  • Order within 12 hours and 32 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Model: 08025SS-24N-AL
  • Voltage: 24V , Current: 0.12A, Power: 2.88W
  • Rotating speed: 2900RPM , Air volume: 30CFM, Noise: 32DB
  • size: 80X80X25MM
Shipping and Returns
08025SS-24N-AL.
08025SS-24N-AL 24V 0.12A 2.88W 2900RPM 30CFM 80X80X25MM 3...