08025SA-12P-AL NMB 8025 12V 0.30A 8CM 3-Wire Cooling Fan
RIFLE MARGARET
  • Order within 23 hours and 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Model: 08025SA-12P-AL
  • Size: 80*80*25MM /3.1*3.1*0.9 inch
Model: 08025SA-12P-AL
Voltage: DC12V
Current: 0.30A
Size: 80*80*25mm
Shipping and Returns
Rifle Margaret.