0.75/1.5/2.2KW 3/4KW 5.5KW 7.5kw Requency Inverter 1P 3P 220V 380V Output Frequency Converter Variable Frequency Drive 1Pcs(320-380V-0.75KW)
AXAUCHOZ
  • Order within 8 hours and 42 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Isolation Transformers
  • See the second picture of the variant for detailed parameters
Isolation Transformers
Input 220v singlephaseOutput 0240v 3-phases
Input 380v 3-phases, Output 0-380v 3-phases
Output Frequency : 0-400HZ
Type : DC/AC Inverters
power : 0.75/1.5/2.2KW 3KW 4KW 5.5KW /7.5kw/22KW
Input voltage : Three-phase 340-440V
The output voltage : Three-phase 0-440V
Output frequency : 0-400HZ
Output current : 24A
Shipping and Returns