06038RE-12S-GU DC12V 1.8A 6038 4-Wire Waterproof photovoltaic Inverter Fan
LDXAOEOR
  • Order within 12 hours and 24 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input voltage : 12V DC,Input current; 1.80A.
  • Manufacturer Part Number: 06038RE-12S-GU
  • Appearance Dimensions:606038mm
  • Transfer rate: 17000RPM ,The wind quantity: 66.4CFM.
  • Fan interface& nbsp;4pin interface.Applicable type: projector cooling, IC cooling, power cooling, CPU cooling,water cooling auxiliary.
Shipping and Returns
LDXAOEOR.
06038RE-12S-GU DC12V 1.8A 6038 4-Wire Waterproof photovol...