06025SS-24Q-AL 24V 0.17A 3.12W 5300RPM 25CFM 60X60X25MM 3-Wire Cooling Fan
06025SS-24Q-AL
  • Order within 8 hours and 38 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Model: 06025SS-24Q-AL
  • Voltage:24V, Current: 0.17A, Power: 3.12W
  • Rotating speed5300RPM ,Air volume: 25CFM, Noise: 36DB
  • size: 60X60X25MM
Model: 06025SS-24Q-AL
Voltage: 24V
Current: 0.17A
Power: 3.12W
Rotating speed5300RPM
Air volume: 25CFM
Noise: 36DB
size: 60X60X25MM
Shipping and Returns
06025SS-24Q-AL.
06025SS-24Q-AL 24V 0.17A 3.12W 5300RPM 25CFM 60X60X25MM 3...