06025SA-24Q-BL 60MM 24V 0.13A 6CM 6025 60X60X25MM 3-Wire Cooling Fan
LEANNEMOLETTIERE
  • Order within 7 hours and 37 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Model: 06025SA-24Q-BL
  • Voltage: 24V Current: 0.13A
  • Size: 60X60X25MM /2.36 X2.36 X0.98 inches
Shipping and Returns
LeanneMolettiere.
06025SA-24Q-BL 60MM 24V 0.13A 6CM 6025 60X60X25MM 3-Wire ...