06025DE-12R-CU-06, DC Axial Fan, 60x60x25mm, 12VDC 0.67A, 45.6CFM, 8.04W, 52dBA, 1.16" H2O, Tach/PWM, 4wire
NMB TECHNOLOGIES
  • Order within 8 hours and 38 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • No description available for this product.
Shipping and Returns
NMB TECHNOLOGIES.
06025DE-12R-CU-06, DC Axial Fan, 60x60x25mm, 12VDC 0.67A,...