0.50A 95MM 4PIN DC12V GPU Fans for POWERCOLOR RX6700XT 6750XT 6800 6800XT 6900XT Graphics Card Cooling Fan FD8015U12D (Fan-C)
DUJVCZB
  • Order within 6 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • The diameter of the fan is 95m, the screws mount hole pitch is 39m
  • Voltage: DC 12V / Current:0.50AMP Power / Connector: 4-Pin Header
  • The Video Card Fan do not come with any screws, please keep your own screws.
Shipping and Returns