HONGPOE
  • Order within 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Product: Switching power supply; Universal AC input 110V/220VAC; Output voltage adjustment range: 0-100%
  • utput frequency: 85%;Output power: 600W; Voltage accuracy: +/-1%; Load stability: +/-0.5%
  • AC input voltage range: 200V-240V AC; Product weight: 0.88 KG; Product size: 215*115*50mm / 8.46x4.53x1.97 inches