04028DA-12S-AU-FAA, DC Fans DC Fan, 40x40x28mm, 12VDC, 24.7CFM, 9.36W, 58.5dBA, 22000RPM, 2.75inH2O, Rib Mount, Ball Bearing, 4 Lead Wires, Tachometer, PWM
NMB TECHNOLOGIES
  • Order within 4 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • DC Axial Fan, 12 V, Square, 40 mm, 28 mm, Ball Bearing, 24
  • 7 CFM This listing is for Pack of 200
Shipping and Returns
NMB TECHNOLOGIES.
04028DA-12S-AU-FAA, DC Fans DC Fan, 40x40x28mm, 12VDC, 24...