04020VA-24N-AT 24V 0.09A 1.68W 8500RPM 10.2CFM 40X40X20MM 2-Wire Cooling Fan
4E-230B 02
  • Order within 15 hours and 14 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Model: 4E-230B 02
  • Voltage: 230V, Current: 0.14/. 13A, Power: 22/21W
  • Rotating speed: 2700/3000RPM , Air volume: 179.4/203.4 CFM, Noise: 46/50DB
  • size: 120X120X38MM
Shipping and Returns
4E-230B 02.
04020VA-24N-AT 24V 0.09A 1.68W 8500RPM 10.2CFM 40X40X20MM...