04010SS-24M-AL 24V 0.04A 0.96W 6500RPM 40X40X10MM 3-Wire Cooling Fan
04010SS-24M-AL
  • Order within 15 hours and 13 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Model: 04010SS-24M-AL
  • Voltage: 0.04A, Power: 0.96W
  • Rotating speed: 6500RPM, Noise: 28DB
  • size: 40X40X10MM
Model: 04010SS-24M-AL
Voltage: 24V
Current: 0.04A
Power: 0.96W
Rotating speed: 6500RPM
Noise: 28DB
size: 40X40X10MM
Shipping and Returns
04010SS-24M-AL.
04010SS-24M-AL 24V 0.04A 0.96W 6500RPM 40X40X10MM 3-Wire ...